52-ste HCC Beleggen Symposium  4 april 2009
Symposium "Nieuwe ronde -- Nieuwe kansen?" Nawoord
inhoud: 
Nawoord 52-ste HCC Beleggen Symposium

Wij danken u hartelijk voor uw belangstelling en wij hopen u tijdens ons volgende symposium (oktober/november 2009) weer te mogen begroeten.

De presentaties gegeven door de sprekers en voorzover wij er over kunnen beschikken zijn te vinden op deze pagina:  http://www.beleggersonline.nl/index.php?option=com_content&task=view&id=339&Itemid=9
Sprekers sturen ons nog steeds presentaties toe. Deze zullen we eveneens op onze website publiceren.
Nieuwe ronde De filmpjes die in de pauze zijn vertoond (en nog veel meer als bonus) kunt u via de linkjes op deze pagina nogmaals bekijken.

Hoewel wij kunnen spreken van een geslaagde dag gaan er altijd een aantal zaken anders dan verwacht. Wellicht heeft u ook verbeterpunten gesignaleerd. Uw verbeterpunten ten aanzien van het HCC Beleggen Symposium ontvangen wij graag per email aan:  Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.
nieuwe kansen
Nogmaals dank voor uw komst en tot een volgende keer!

Met vriendelijke groet,
HCC Beleggen

Pauze filmpjes

Serie korte humoristische filmpjes, gevonden op Youtube, die de pauzes gedraaid zijn
http://www.beleggersonline.nl/index.php?option=com_content&task=view&id=339&Itemid=9om naar de filmpjes te gaan http://www.beleggersonline.nl/index.php?option=com_content&task=view&id=339&Itemid=9
bird en fortune P1 bird en fortune P2
Briljante conference van  'Bird and Fortune' waarin oorzaken van de kredietcrisis worden verklaard

2 filmpjes van ieder bijna 9 minuten
youp lenen
Youp van 't Hek in 1984 in de rol van kredietbewaker bij 'De bank die met u meedenkt' filmpje van plusminus 5 min
koefnoen zeepbel koefnoen bankoverval In een drietal korte filmpjes van samen zo'n 6 minuten laat  Koefnoen  de politiek,  de wanhopige bankbediende en hoe heet ie ook alweer van Quote aan het woord
koefnoen binnenlopen
Een muziekaal  Drukwerkje Inflatie in 'Duck style' in 4 minuten Niet alles veranderd (0,5 minuut)
drukwerk inflation dom blondje
http://www.beleggersonline.nl/index.php?option=com_content&task=view&id=339&Itemid=9om naar de filmpjes te gaan http://www.beleggersonline.nl/index.php?option=com_content&task=view&id=339&Itemid=9

Beleggen eenvoudig en helder uitgelegd

3 zecco sirenen In een serie van 6 korte video's wordt beleggen, fundamentele analyse, technische analyse en opties eenvoudig en helder uitgelegd door de 3 sirenen van Zecco Om naar de filmpjes te gaan http://www.beleggersonline.nl/index.php?option=com_content&task=view&id=339&Itemid=9

Technical Indicators Analysis introduction

In deze 9 minuten durende video worden de volgende indicatoren in het kort besproken:
 • ema
 • macd
 • bollinger bands
 • stochastic
 • momentum

Om naar deze TA introductie te gaan http://www.beleggersonline.nl/index.php?option=com_content&task=view&id=339&Itemid=9
ta introductie

Kredietcrises in vogelvlucht

structuren in de kredietcrisis Informatieve, leerzame en humoristische presentatie over de oorzaken en gevolgen van de kredietcrisis; duur 11 minuten.  
Video bekijken
http://www.beleggersonline.nl/index.php?option=com_content&task=view&id=339&Itemid=9

Het boek (pdf), geschreven door Paul van Kempen,  over de Structuren in de kredietcrisis is gratis te downloaden 

Meer over Paul van Kempen zie: medylo.nl

Helpen bij een volgend Symposium?

gezocht Vindt u organiseren leuk en wilt u wel eens helpen bij de organisatie van een volgend symposium, stuur ons dan een mail aan Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.met uw naam en telefoonnummer. Wij nemen dan contact met u op om te bespreken wat u zou kunnen en willen doen

Gezocht actieve leden

Zoals elke vereniging is ook HCC Beleggen afhankelijk van de inzet van actieve leden.....
HCC Beleggen is op zoek naar actieve leden die een bijdrage willen leveren aan de activiteiten van onze vereniging. Dit hoeft niet meteen de gehele coördinatie van de Culemborgdagen te zijn (mag wel!), maar een deeltaak verrichten -die relatief weinig tijd kost- is ook zeer welkom. Met meer mensen kunnen we immers meer doen en dat maakt het bovendien ook veel gezelliger.  Enkele voorbeelden van deeltaken waarvoor wij mensen zoeken zijn

Om u te inspireren volgt hier een aantal voorbeelden: 
 • het op ad-hoc basis een artikel schrijven of een cursus willen geven over optiebeleggen, aandelenbeleggen, beleggingsfondsen, onroerend goed, technische analyse, fundamentele analyse, emotie en beleggen etc., etc.
 • software willen beoordelen
 • CD samenstellen met software, koersen , links etc.
 • redacteur of verslaggever worden voor ons nieuwsmagazine en onze website
 • het actueel houden van (een deel van) onze website en/of ons forum
 • adviseren over en meewerken aan de nieuwe inrichting van website
 • het coördineren en organiseren van onze HCC Beleggen symposia
 • het verrichten van (deel)taken tijdens beurzen
 • public relations
 • het behartigen van de commerciële zaken.
gezocht
Uiteraard mag u zich aanmelden in groepjes. Dus als u, eventueel samen met medebeleggers, onze vereniging wilt helpen, laat het ons dan weten.
Trefwoorden hierbij zijn: Vele handen maken licht werk; het vooral leuk moet blijven;  zo doe je ook nog eens interessante contacten op. Denk aan het geven van een aardige lezing, met anderen handelsstrategieën uitwerken, software onder de knie krijgen, of gewoon een groep vormen waarmee je samen de markt analyseert/bespreekt.
Aarzel niet en meld u aan. Dit kan via Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken. Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.of telefonisch bij Michel Hupkens (0320-707127).U kunt uiteraard ook via de mail of telefonisch informatie opvragen over de activiteiten, voordat u besluit zich aan te melden.